E-Dergi Oku 
COPA

Daikin Europe, ISH Digital 21'e Premium Sponsor Olarak Katılacak

Daikin Europe, ISH Digital 21'e Premium Sponsor Olarak Katılacak

10 Şubat 2021 | HABERLER
224. Sayı (Ocak-Şubat 2021)
1.893 kez okundu

Daikin Europe, 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında dijital olarak gerçekleştirilecek ısıtma, su ve enerji konusunda dünyanın önde gelen ticaret fuarı ISH Digital 21'e premium sponsor olarak katılacak.

Daikin Europe Isıtma ve Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Patrick Crombez: “Dijital ticaret fuarı ISH21'e katılacağımızı duyurmaktan çok mutluyuz. Birinci sınıf bir sponsor olarak, Avrupa HVAC endüstrisine olan güçlü bağlılığımızı ifade etmek istiyoruz. Mevcut ve yeni paydaşlarla e-tanışmak ve konuşmak, ısıtma işini birlikte harekete geçirmek ve sürdürülebilirliğin önemini tartışmak için bu harika fırsatı kaçırmadık."

"Daikin ile Dönüştürün"
Daikin Avrupa'nın Covid döneminde yeni paydaşlar ve tüketicilerle tanışmak için bu olumlu etkinliğe katılmayı çok önemsiyor. Dünya değişim isterken Daikin, tüm paydaşları, işletmeleri, yaşam tarzları ile el ele daha iyi bir şeye dönüşmeye kararlı.

Bu % 100 dijital etkinlik sırasında Daikin, yenileme dalgası, iç mekan kalitesi veya döngüsel ekonomi gibi çeşitli konular hakkında yüksek kaliteli web seminerleri serisi sunacak. Daikin ayrıca bu etkinlikte ürün yenilikleri hakkında ilk ipuçlarını verme fırsatını da değerlendirecek.

Daikin'ın müdahalelerinin ortak noktası "Daikin ile Dönüştür" olacaktır. Daikin, yaşadığımız sürekli değişen dünyada, tüketicilerinin sürdürülebilir bir dünyaya dönüşümünde bir ortak olarak öne çıkıyor.

Patrick Crombez: "Daikin ile Dönüştürün", Daikin'in çalışma ve misyonunun derin anlamını yansıtır. Isı pompalarımızla, apartman veya ev, ofis veya otel gibi evleri ısıtmak ve soğutmak için dışarıdaki havayı enerjiye dönüştürüyoruz. Dönüşüm aynı zamanda, fosil yakıt yakan gaz ve yağ kazanlarından günümüzde mevcut olan yenilenebilir çözümler olan ısı pompalarına geçerek ısıtma sektörünün ihtiyaç duyduğu dönüşümü ifade ediyor ”diyor.

Almanya'da güçlü bir varlığı olan bir Avrupalı şirket olarak Daikin, Avrupa ısıtma ve ısı pompaları pazarına olan bağlılığını daha da ifade etmek istiyor. Avrupa'nın karbondan arındırılması ve COVID-19 salgınından kurtulmak büyük zorluklardır ve Avrupa Birliği'ne göre COVID-19'dan sonra sürdürülebilir bir ekonomik iyileşme her zamankinden daha önemlidir. Bu amaç doğrultusunda AB, Yeşil Anlaşmasında net sürdürülebilirlik hedefleri belirlemiştir ve ülkeleri ve şirketleri misyonlarında sürdürülebilirliği uygulamaya davet etmektedir.

Daikin, ısı pompalarının bunu yapmanın mükemmel yolu olduğuna yürekten inanıyor. Gerçekten de ısı pompaları, sürdürülebilir ekonomik büyüme ile birlikte Avrupa'yı karbon nötr hale getirmek için bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Patrick Crombez, “Her Avrupa evinde bir ısı pompası görmek istiyoruz. Müşterilerimizle birlikte, kıtamızı daha yeşil hale getirmek için Avrupa'daki ısıtma sektörü işini dönüştürebileceğimize inanıyoruz. Bu dijital ticaret fuarı sırasında paydaşlarımızla konuşmak istediğimiz konu bu: ısıtma pazarını en sürdürülebilir şekilde dönüştürmek için ne yapabiliriz?" diyor.


 


İlginizi çekebilir...

Osman Ünlü: "Isıtma Pazarındaki Liderliğimizi Ar-Ge'mize Borçluyuz"

Çukurova Isı, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği radyant ısıtma teknolojileri ile işletmelerde yüzde 65'lere varan oranda enerji tasarrufu s...
1 Mart 2021

"Kombi Alırken Bu Özellikleri Mutlaka Bayinize Sorun"

Teknolojik gelişmeleri iklimlendirme sektörüne taşıyan Daikin, üstün özelliklerle cihazlarını donatmaya devam ediyor....
18 Şubat 2021

GAZİD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çevik Oldu

Doğal Gaz İthalatçılar Derneği (GAZİD) Yönetim Kurulu Başkanlığına Akfel Commodities Turkey Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Mehmet Çevik ...
15 Şubat 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.