E-Dergi Oku 
COPA

Evinize En Uygun Kombiyi Nasıl Seçersiniz?

Evinize En Uygun Kombiyi Nasıl Seçersiniz?

9 Ekim 2020 | YAYINCIDAN
222. Sayı (Eylül-Ekim 2020)
9.349 kez okundu

Sonbahara girdiğimiz bu günlerde, Avrupa’nın kombi üretim merkezi olan ülkemizde üretilen ERP direktifine uyumlu, yüksek verimli kombi markaları pazarlama faaliyetlerini artırıyor. Ürün sayfalarımızda yer verdiğimiz; “Uzun ömürlü ve tasarruflu Baymak kombi”, “Vaillant Türkiye’den yeni doğa dostu kombi”, “Copa kombi ailesinin ilk modeli: Eomix kombi”, “E.C.A.’dan Confeo Premix kombi”, “Alarko’dan süper fit kombi” tanıtımlarını ve kombi seçim kriterlerini sunan, “Evinize en Uygun Kombiyi Nasıl Seçersiniz?” teknik tanıtım sayfalarımızı okumanızı öneririm.

Yayın danışmanımız Mak. Müh. Muhittin Tekman Güncel Yorum köşesinde, “Yapı İzinleri, Konut Satışları ve İnşaat Maliyetlerinin Son Yıllardaki Gelişimi Tüm Sektörleri Endişelendiriyor” başlıklı yazısıyla, artan inşaat maliyetlerinin yapı izinleri ve konut satışlarına yansımasını inceledi. Her sayımız için hazırladığı Şehirlerdeki Güncel Doğalgaz Satış Birim Fiyatlarının Ekim ayı yansımasını Araştırma sayfalarımızda okurlarımız için derledi.

Konuk Yazar sayfamızda, DOSİDER Başkanı Ömer Cihad Vardan “Keşfedilen Doğalgaz Sahası Yeni Kontrat ve Anlaşmalar için Pazarlık Gücümüzü Artıracak” başlıklı yazısıyla Karadeniz Sakarya 1 sahasında keşfedilen doğalgazın sağlayacağı gelişmeleri değerlendirdi. Doğalgaz keşfi konusunda, Deloitte Enerji, Doğal Kaynaklar ve Endüstri Ürünleri Lideri Elif Düşmez Tek’in dergimiz için yaptığı analizi Güncel sayfalarımızda okuyabilirsiniz.

Viessmann Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Sinem Şener, Görüş sayfalarımızda; “Yeni Normal, Değişen Tüketici Davranışları ve Yaşam Alanlarımız” başlıklı yazısında; Pandemi döneminde değişen tüketici davranışlarının taşıdığı fırsatları okurlarımız için özetledi. 

Söyleşi sayfalarımızda; Ayvaz İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, Ayvaz’ın pandemi sürecinde izlediği stratejiyi, yaptığı çalışma ve planladığı projeleri paylaştı. Copa Genel Müdürü Ersin Kantar, yıllık 150 bin adet kombi üretim kapasitesine sahip şirketin faaliyet ve hedeflerini, dergimize anlattı.

Eskişehir ofisimizin açılışını yaptık
Zor bir dönem yaşayan yayın kuruluşları küçülmeye giderken B2B Medya ekonomimize duyduğu güven ve dergilerini yayımladığı sektörlerin dinamizminden aldığı güçle yatırıma devam ediyor. İstanbul dışındaki ilk ofisimizi 26 Eylül 2020 tarihinde Eskişehir Tepebaşı ilçesinde açtık. Açılışla birlikte grafikerimiz Ömer Duman’ın 25. çalışma yılını da kutladık. Sevincimi okurlarımızla paylaşır, sağlıklı günler temenni ederim.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Karadeniz'de Doğalgaz Rezervleri...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayesinde düzenlenen 4. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi'nde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih...
10 Haziran 2021

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Tüm sektörlerde kuruluşların iyi işlediğini gösteren performans kriterleri ve önem dereceleri gün geçtikçe değişmektedir....
13 Nisan 2021

Doğalgaz Sektörü 2020 Yılında Yüzde 10 Büyüdü

Doğalgaz Sanayici ve İşadamları Derneği DOSİDER Başkanı Ömer Cihad Vardan, geçtiğimiz yıl yaptıkları sektör envanteri çalışması ve beklenti anketi son...
11 Şubat 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.