E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ
DAIKIN

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Fatih Dönmez

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Fatih Dönmez

10 Ağustos 2018 Cuma / 21:43 | YAYINCIDAN
209. Sayı (Temmuz-Ağustos)
6 kez okundu

Geride bıraktığımız haziran ayında gerçekleşen genel seçimler sonucunda oluşan Cumhurbaşkanlığı kabinesinde doğalgaz sektörünün yakından tanıdığı isim Fatih Dönmez Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı oldu. Berat Albayrak’tan görevi devralan Dönmez şimdiye kadar Bakanlık Müsteşarlığı görevini yürütüyordu. Sektörümüzün sorunlarına ve çözüm yollarına vakıf olan Fatih Dönmez’e Doğalgaz dergisi olarak yeni görevinde başarılar dileriz. Güncel sayfamızda ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Bu sayımızda söyleşi sayfalarımızın iki değerli konuğu oldu. Kayserigaz Genel Müdürü Adem Dincay’ın ödül alan sosyal sorumluluk projelerine vurgu yaptığı ve Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü ile gerçekleştirdiğimiz ilginizi çekecek söyleşileri keyifle okuyacağınızı umuyorum.

Yayın Danışmanımız Mak. Müh. Muhittin Tekman, “Enerji Verimliliği için Bölgesel Isıtma Toplu Konut Projelerinde Önem Kazanıyor” yazısını kaleme aldı. Ayrıca Araştırma sayfalarımız için hazırladığı “Yakıt Birim Fiyatları, Dövizler ile TÜFE ve ÜFE’nin Son 6 Yıldaki Değişimi” yazısının da ziyadesiyle ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

Yaklaşan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemiz için esenlik temenni ediyorum.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Dergimiz 30 Yaşında!

Kasım 1988 tarihinde ilk sayısı yayımlanan Doğalgaz dergimizin 30. yaşını Kasım ayında şirket merkezimizde mütevazı (günümüz koşullarına uygun) bir bu...
11 Ocak 2019 Cuma / 10:31

Uçağı Havada Tut...

Eğitimlerde pilota, uçağı türbülansa girdiğinde tek bir şey söylenirmiş: 'Uçağı havada tut'....
18 Kasım 2018 Pazar / 14:13

Güney Gaz Koridoru Açıldı

Şahdeniz 2 yatağı, Kafkasya boru hattı, Trans Anadolu Doğalgaz Boru hattı (TANAP) ve Trans-Adriyatik Boru Hattından (TAP) oluşan Güney Gaz Koridorunun...
14 Haziran 2018 Perşembe / 21:42

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.