E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇETİN MÜHENDİSLİK
FLIR
BOSCH BUDERUS
İPRAGAZ

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:34 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
393 kez okundu

Lisans alanı içerisinde doğalgaz altyapı çalışmalarını hızla sürdüren İzmir doğalgaz, vatandaşlara verilecek hizmetin üst yapısını da oluşturuyor. 

İzmir’in güzel ilçesi Selçuk’ta 2017 Nisan ayında başlatılan doğalgaz altyapı çalışmalarında sona yaklaşılırken, Selçuklular’a hizmet verecek olan Selçuk abone merkezi, düzenlenen bir törenle hizmete girdi. 

Açılış törenine Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, meclis üyeleri, muhtarlar, oda başkanları, vatandaşlar, belediye ve İzmir Doğalgaz çalışanları katıldı. 

Tören sonrasında Başkan Bakıcı, Selçuk Bölgesi’nin ilk abonesi olarak imzayı attı. Yeni şube abone olmak isteyen tüm İzmirliler’e bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek. 

Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Yetik, on birinci abone merkezlerinin açılışını Selçuk’ta yaptıklarını belirterek, “Nisan ayında başlayan altyapı çalışmalarımızda önemli mesafe kat ettik. Önümüzdeki hafta içerisinde mevcut şebekeye gaz arzını sağlayarak Selçukluları doğalgazın konforuyla buluşturmuş olacağız. Açılışını yapacağımız abone merkezimiz lisans alanımızda bulunan her aboneye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Merkezimiz bu anlamda bu bölgede tatillerini geçirmekte olan abonelerimize de önemli katkı sağlayacaktır. Başkanımız Sayın Bakıcı yılın başından itibaren doğalgazın gelmesi için önemli bir çaba gösterdi, kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından Başkan Bakıcı abonelik evraklarını imzalayarak Selçuk ilçesinin ilk abonesi oldu.


 


İlginizi çekebilir...

AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Projeleri Yüzleri Güldürüyor

AGDAŞ yeni sosyal sorumluluk projesini 'Oyun Senin, Mutluluk Onların' diyerek hayata geçirdi....
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:21

Bursagaz Su Altına İndi

Bursa'nın tamamına en güvenilir, temiz ve konforlu yakıt olan doğalgazı ulaştırma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Bursagaz, çevreci faa...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:20

DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Esgaz'ı Ziyaret Etti

6 Haziran 2018 tarihinde Eskişehir'e gelen Dosider Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova Isı A.Ş. Genel Müdürü Ömer Cihad Vardan ve ekibi Esgaz A.Ş. ...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:17