E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ALARKO
İPRAGAZ GO
ERBOSAN
BORUSAN MANNESMANN
BAYMAK
ÖNDER MÜHENDİSLİK

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:34 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
8 kez okundu

Lisans alanı içerisinde doğalgaz altyapı çalışmalarını hızla sürdüren İzmir doğalgaz, vatandaşlara verilecek hizmetin üst yapısını da oluşturuyor. 

İzmir’in güzel ilçesi Selçuk’ta 2017 Nisan ayında başlatılan doğalgaz altyapı çalışmalarında sona yaklaşılırken, Selçuklular’a hizmet verecek olan Selçuk abone merkezi, düzenlenen bir törenle hizmete girdi. 

Açılış törenine Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, meclis üyeleri, muhtarlar, oda başkanları, vatandaşlar, belediye ve İzmir Doğalgaz çalışanları katıldı. 

Tören sonrasında Başkan Bakıcı, Selçuk Bölgesi’nin ilk abonesi olarak imzayı attı. Yeni şube abone olmak isteyen tüm İzmirliler’e bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek. 

Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Yetik, on birinci abone merkezlerinin açılışını Selçuk’ta yaptıklarını belirterek, “Nisan ayında başlayan altyapı çalışmalarımızda önemli mesafe kat ettik. Önümüzdeki hafta içerisinde mevcut şebekeye gaz arzını sağlayarak Selçukluları doğalgazın konforuyla buluşturmuş olacağız. Açılışını yapacağımız abone merkezimiz lisans alanımızda bulunan her aboneye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Merkezimiz bu anlamda bu bölgede tatillerini geçirmekte olan abonelerimize de önemli katkı sağlayacaktır. Başkanımız Sayın Bakıcı yılın başından itibaren doğalgazın gelmesi için önemli bir çaba gösterdi, kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından Başkan Bakıcı abonelik evraklarını imzalayarak Selçuk ilçesinin ilk abonesi oldu.


 


İlginizi çekebilir...

Doğalgaz Ateşi 3 İlçede Daha Yandı

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça'ya doğalgaz arzını sağla...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 16:44

Güzelbahçe'ye Abone Merkezi Açıldı

İzmir'in ilçelerinden Güzelbahçe'nin bu yıl doğalgazla buluşturulmasının ardından, Güzelbahçe abone merkezi de açıldı....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:31

Baymak, Ürünlerini Türkiye'nin Her Noktasına Ulaştırıyor

Baymak son olarak Tunceli, Adana, Mardin ve Bingöl'de 4 yeni bayinin açılışını gerçekleştirdi....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:02

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 17.12.2018 / 10:36:57