E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
FLIR
İPRAGAZ
BOSCH BUDERUS

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

Selçuk Abone Merkezi Hizmete Girdi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:34 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
347 kez okundu

Lisans alanı içerisinde doğalgaz altyapı çalışmalarını hızla sürdüren İzmir doğalgaz, vatandaşlara verilecek hizmetin üst yapısını da oluşturuyor. 

İzmir’in güzel ilçesi Selçuk’ta 2017 Nisan ayında başlatılan doğalgaz altyapı çalışmalarında sona yaklaşılırken, Selçuklular’a hizmet verecek olan Selçuk abone merkezi, düzenlenen bir törenle hizmete girdi. 

Açılış törenine Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcısı Cebrail Özdemir, meclis üyeleri, muhtarlar, oda başkanları, vatandaşlar, belediye ve İzmir Doğalgaz çalışanları katıldı. 

Tören sonrasında Başkan Bakıcı, Selçuk Bölgesi’nin ilk abonesi olarak imzayı attı. Yeni şube abone olmak isteyen tüm İzmirliler’e bölge ayrımı olmaksızın hizmet verecek. 

Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Yetik, on birinci abone merkezlerinin açılışını Selçuk’ta yaptıklarını belirterek, “Nisan ayında başlayan altyapı çalışmalarımızda önemli mesafe kat ettik. Önümüzdeki hafta içerisinde mevcut şebekeye gaz arzını sağlayarak Selçukluları doğalgazın konforuyla buluşturmuş olacağız. Açılışını yapacağımız abone merkezimiz lisans alanımızda bulunan her aboneye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Merkezimiz bu anlamda bu bölgede tatillerini geçirmekte olan abonelerimize de önemli katkı sağlayacaktır. Başkanımız Sayın Bakıcı yılın başından itibaren doğalgazın gelmesi için önemli bir çaba gösterdi, kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Konuşmaların ardından Başkan Bakıcı abonelik evraklarını imzalayarak Selçuk ilçesinin ilk abonesi oldu.


 

İlginizi çekebilir...

Bursagaz Güvenli Doğal Gaz Eğitimi Verdi

Çocuklara güvenli doğalgaz kullanımıyla ilgili bir eğitim veren Bursagaz, origami etkinliğiyle de çocuklara eğlenceli anlar yaşattı. ...
5 Haziran 2018 Salı / 15:11

Esgaz, Sivrihisar İlçesini Doğalgazla Buluşturacak

Esgaz, Sivrihisar ilçesini doğalgaza kavuşturmak için çalışmalara başladı....
5 Haziran 2018 Salı / 15:04

İzmir Doğalgaz'dan 4 Yeni Bölgeye Doğalgaz

İzmir'in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz 2018 yılı yatırım program içerisinde 4 yeni bölgeyi daha doğalgazın konforu ile b...
5 Haziran 2018 Salı / 15:00