E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
FLIR
BOSCH BUDERUS
ÇETİN MÜHENDİSLİK
İPRAGAZ

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:38 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
430 kez okundu

Güvenli ve bilinçli doğal gaz kullanımına dikkat çekmek için “Ailenizin Güvenliği Sizin Elinizde” konseptiyle kampanya düzenleyen EWE Turkey Holding şirketlerinden Bursagaz, bilgilendirici eğitim ve konferanslarına devam ediyor.

Genel Müdürlük binasında Türk Telekom Erişim Müdürlüğü’ne bağlı saha ekiplerine eğitim veren Bursagaz, eğitim işbirlikleri ile tüm Bursa halkına ulaşmayı ve güvenli doğalgaz kullanımı hakkında halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Bursagaz Proje ve Tasarım Yöneticisi Ender Yıldırım, Pazarlama Yöneticisi Nihal Bütün, Acil Kazı Ekip Sorumluları Savaş Karabattı, Engin Şahiner ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Safa Okyay tarafından verilen eğitimde, Türk Telekom ekiplerinin kendi sahalarındaki menhollerde yaptıkları çalışmalar sırasında doğalgaz borusu, doğalgaz kokusu ile karşılaştıkları durumlarda ne yapmaları gerektiği anlatıldı. Kapalı alanlarda güvenli çalışma ve acil durumlarda yapılması gerekenler konusunda da bilgilerin aktarıldığı eğitimde, güvenlik önlemleri ve verimli doğal gaz kullanımı konularına da değinildi.


 


İlginizi çekebilir...

AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Projeleri Yüzleri Güldürüyor

AGDAŞ yeni sosyal sorumluluk projesini 'Oyun Senin, Mutluluk Onların' diyerek hayata geçirdi....
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:21

Bursagaz Su Altına İndi

Bursa'nın tamamına en güvenilir, temiz ve konforlu yakıt olan doğalgazı ulaştırma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Bursagaz, çevreci faa...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:20

DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Esgaz'ı Ziyaret Etti

6 Haziran 2018 tarihinde Eskişehir'e gelen Dosider Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova Isı A.Ş. Genel Müdürü Ömer Cihad Vardan ve ekibi Esgaz A.Ş. ...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:17