E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ
FLIR
BOSCH BUDERUS

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:38 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
373 kez okundu

Güvenli ve bilinçli doğal gaz kullanımına dikkat çekmek için “Ailenizin Güvenliği Sizin Elinizde” konseptiyle kampanya düzenleyen EWE Turkey Holding şirketlerinden Bursagaz, bilgilendirici eğitim ve konferanslarına devam ediyor.

Genel Müdürlük binasında Türk Telekom Erişim Müdürlüğü’ne bağlı saha ekiplerine eğitim veren Bursagaz, eğitim işbirlikleri ile tüm Bursa halkına ulaşmayı ve güvenli doğalgaz kullanımı hakkında halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Bursagaz Proje ve Tasarım Yöneticisi Ender Yıldırım, Pazarlama Yöneticisi Nihal Bütün, Acil Kazı Ekip Sorumluları Savaş Karabattı, Engin Şahiner ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Safa Okyay tarafından verilen eğitimde, Türk Telekom ekiplerinin kendi sahalarındaki menhollerde yaptıkları çalışmalar sırasında doğalgaz borusu, doğalgaz kokusu ile karşılaştıkları durumlarda ne yapmaları gerektiği anlatıldı. Kapalı alanlarda güvenli çalışma ve acil durumlarda yapılması gerekenler konusunda da bilgilerin aktarıldığı eğitimde, güvenlik önlemleri ve verimli doğal gaz kullanımı konularına da değinildi.


 

İlginizi çekebilir...

Bursagaz Güvenli Doğal Gaz Eğitimi Verdi

Çocuklara güvenli doğalgaz kullanımıyla ilgili bir eğitim veren Bursagaz, origami etkinliğiyle de çocuklara eğlenceli anlar yaşattı. ...
5 Haziran 2018 Salı / 15:11

Esgaz, Sivrihisar İlçesini Doğalgazla Buluşturacak

Esgaz, Sivrihisar ilçesini doğalgaza kavuşturmak için çalışmalara başladı....
5 Haziran 2018 Salı / 15:04

İzmir Doğalgaz'dan 4 Yeni Bölgeye Doğalgaz

İzmir'in doğalgaz dağıtım ve işletmesini üstlenen İzmir Doğalgaz 2018 yılı yatırım program içerisinde 4 yeni bölgeyi daha doğalgazın konforu ile b...
5 Haziran 2018 Salı / 15:00