E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÖNDER MÜHENDİSLİK
ÇUKUROVA ISI
BURSAGAZ
KSB
VAILLANT
SANAL MAĞAZA
ARÇELİK
MİRA ISI

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:38 | HABERLER260 kez okundu

Güvenli ve bilinçli doğal gaz kullanımına dikkat çekmek için “Ailenizin Güvenliği Sizin Elinizde” konseptiyle kampanya düzenleyen EWE Turkey Holding şirketlerinden Bursagaz, bilgilendirici eğitim ve konferanslarına devam ediyor.

Genel Müdürlük binasında Türk Telekom Erişim Müdürlüğü’ne bağlı saha ekiplerine eğitim veren Bursagaz, eğitim işbirlikleri ile tüm Bursa halkına ulaşmayı ve güvenli doğalgaz kullanımı hakkında halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Bursagaz Proje ve Tasarım Yöneticisi Ender Yıldırım, Pazarlama Yöneticisi Nihal Bütün, Acil Kazı Ekip Sorumluları Savaş Karabattı, Engin Şahiner ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Safa Okyay tarafından verilen eğitimde, Türk Telekom ekiplerinin kendi sahalarındaki menhollerde yaptıkları çalışmalar sırasında doğalgaz borusu, doğalgaz kokusu ile karşılaştıkları durumlarda ne yapmaları gerektiği anlatıldı. Kapalı alanlarda güvenli çalışma ve acil durumlarda yapılması gerekenler konusunda da bilgilerin aktarıldığı eğitimde, güvenlik önlemleri ve verimli doğal gaz kullanımı konularına da değinildi.