E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ GO
ÖNDER MÜHENDİSLİK
BAYMAK
ALARKO
BORUSAN MANNESMANN
ERBOSAN

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

Bursagaz'dan 'Güvenli Doğalgaz Kullanımı' Eğitimi

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:38 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
12 kez okundu

Güvenli ve bilinçli doğal gaz kullanımına dikkat çekmek için “Ailenizin Güvenliği Sizin Elinizde” konseptiyle kampanya düzenleyen EWE Turkey Holding şirketlerinden Bursagaz, bilgilendirici eğitim ve konferanslarına devam ediyor.

Genel Müdürlük binasında Türk Telekom Erişim Müdürlüğü’ne bağlı saha ekiplerine eğitim veren Bursagaz, eğitim işbirlikleri ile tüm Bursa halkına ulaşmayı ve güvenli doğalgaz kullanımı hakkında halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Bursagaz Proje ve Tasarım Yöneticisi Ender Yıldırım, Pazarlama Yöneticisi Nihal Bütün, Acil Kazı Ekip Sorumluları Savaş Karabattı, Engin Şahiner ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Safa Okyay tarafından verilen eğitimde, Türk Telekom ekiplerinin kendi sahalarındaki menhollerde yaptıkları çalışmalar sırasında doğalgaz borusu, doğalgaz kokusu ile karşılaştıkları durumlarda ne yapmaları gerektiği anlatıldı. Kapalı alanlarda güvenli çalışma ve acil durumlarda yapılması gerekenler konusunda da bilgilerin aktarıldığı eğitimde, güvenlik önlemleri ve verimli doğal gaz kullanımı konularına da değinildi.


 


İlginizi çekebilir...

Doğalgaz Ateşi 3 İlçede Daha Yandı

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça'ya doğalgaz arzını sağla...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 16:44

Güzelbahçe'ye Abone Merkezi Açıldı

İzmir'in ilçelerinden Güzelbahçe'nin bu yıl doğalgazla buluşturulmasının ardından, Güzelbahçe abone merkezi de açıldı....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:31

Baymak, Ürünlerini Türkiye'nin Her Noktasına Ulaştırıyor

Baymak son olarak Tunceli, Adana, Mardin ve Bingöl'de 4 yeni bayinin açılışını gerçekleştirdi....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:02

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 17.12.2018 / 11:11:11