E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ
BOSCH BUDERUS
FLIR
ÇETİN MÜHENDİSLİK

Altın Vana İGDAŞ'ın

Altın Vana İGDAŞ'ın

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:25 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
471 kez okundu

Doğalgaz kullanımında güvenlik kurallarını, sevilen dizilere yapılan senaryo entegrasyonlarıyla abonelerine hatırlatan İGDAŞ, bu projesiyle altıncı ‘Altın Vana Ödülü’nü kazandı.

Ödül Töreni, 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi’nde gerçekleştirildi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, “Türkiye çapında geniş kitlelere ulaştığımız bu projeyle, doğru kullanıldığında en güvenli yakıtlardan olan doğalgazda kullanıcı hatalarını en aza indirmeyi hedefledik” dedi.

Bu entegrasyonlarla, doğalgaz kullanımında temel güvenlik kuralları milyonlara hatırlatıldı. Ödül Töreni, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle 10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi’nde gerçekleştirildi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik ödülü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez’den aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, “İGDAŞ olarak güvenlik bizim için en önemli konuların başında geliyor. Bu konuda, SMS veya mektup gönderimi gibi doğrudan iletişim çalışmalarının yanı sıra kamu spotları gibi televizyon kanalları üzerinden Türkiye genelinde milyonlara ulaştığımız çalışmalar da yapıyoruz. Sevilen dizilere senaryo entegrasyonları da geniş kitlelere güvenlik kurallarını etkili biçimde hatırlattığımız çalışmalardan birisi. Bu projeyle doğalgaz kullanımında, abonelerimizin en sık yaptığı yanlışlara ve ortaya çıkabilecek kazalara dikkat çekmeyi amaçladık. Doğru kullanıldığında en güvenli yakıtlardan olan doğalgazda kullanıcı hatalarını en aza indirmeyi hedefledik. Projemizi paylaştığımız yapımcılar da bize gönüllü olarak destek vermeyi kabul ettiler. Bugüne kadar Papatyam, Türk Malı, Melekler Korusun, İlişki Durumu Karışık ve Arka Sokaklar dizilerinde senaryo entegrasyonları gerçekleştirdik. Yapımcılar başta olmak üzere bu dizilerin oyuncularına ve tüm set ekibine bu vesileyle de teşekkür etmek isterim. Güvenlik konusundaki önemli uyarılarımızı, milyonlarca insana hatırlatmamızı sağladılar ve dolayısıyla da bize bu ödülü kazandırdılar” dedi.


 


İlginizi çekebilir...

AGDAŞ Sosyal Sorumluluk Projeleri Yüzleri Güldürüyor

AGDAŞ yeni sosyal sorumluluk projesini 'Oyun Senin, Mutluluk Onların' diyerek hayata geçirdi....
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:21

Bursagaz Su Altına İndi

Bursa'nın tamamına en güvenilir, temiz ve konforlu yakıt olan doğalgazı ulaştırma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Bursagaz, çevreci faa...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:20

DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Esgaz'ı Ziyaret Etti

6 Haziran 2018 tarihinde Eskişehir'e gelen Dosider Yönetim Kurulu Başkanı ve Çukurova Isı A.Ş. Genel Müdürü Ömer Cihad Vardan ve ekibi Esgaz A.Ş. ...
9 Ağustos 2018 Perşembe / 11:17