E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BAYMAK
ERBOSAN
ÖNDER MÜHENDİSLİK
İPRAGAZ GO
BORUSAN MANNESMANN
ALARKO

Altın Vana İGDAŞ'ın

Altın Vana İGDAŞ'ın

5 Şubat 2018 Pazartesi / 14:25 | HABERLER
206. Sayı (Ocak-Şubat 2018)
6 kez okundu

Doğalgaz kullanımında güvenlik kurallarını, sevilen dizilere yapılan senaryo entegrasyonlarıyla abonelerine hatırlatan İGDAŞ, bu projesiyle altıncı ‘Altın Vana Ödülü’nü kazandı.

Ödül Töreni, 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi’nde gerçekleştirildi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, “Türkiye çapında geniş kitlelere ulaştığımız bu projeyle, doğru kullanıldığında en güvenli yakıtlardan olan doğalgazda kullanıcı hatalarını en aza indirmeyi hedefledik” dedi.

Bu entegrasyonlarla, doğalgaz kullanımında temel güvenlik kuralları milyonlara hatırlatıldı. Ödül Töreni, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle 10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan 8’inci Türkiye Enerji Zirvesi’nde gerçekleştirildi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik ödülü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez’den aldı.

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, “İGDAŞ olarak güvenlik bizim için en önemli konuların başında geliyor. Bu konuda, SMS veya mektup gönderimi gibi doğrudan iletişim çalışmalarının yanı sıra kamu spotları gibi televizyon kanalları üzerinden Türkiye genelinde milyonlara ulaştığımız çalışmalar da yapıyoruz. Sevilen dizilere senaryo entegrasyonları da geniş kitlelere güvenlik kurallarını etkili biçimde hatırlattığımız çalışmalardan birisi. Bu projeyle doğalgaz kullanımında, abonelerimizin en sık yaptığı yanlışlara ve ortaya çıkabilecek kazalara dikkat çekmeyi amaçladık. Doğru kullanıldığında en güvenli yakıtlardan olan doğalgazda kullanıcı hatalarını en aza indirmeyi hedefledik. Projemizi paylaştığımız yapımcılar da bize gönüllü olarak destek vermeyi kabul ettiler. Bugüne kadar Papatyam, Türk Malı, Melekler Korusun, İlişki Durumu Karışık ve Arka Sokaklar dizilerinde senaryo entegrasyonları gerçekleştirdik. Yapımcılar başta olmak üzere bu dizilerin oyuncularına ve tüm set ekibine bu vesileyle de teşekkür etmek isterim. Güvenlik konusundaki önemli uyarılarımızı, milyonlarca insana hatırlatmamızı sağladılar ve dolayısıyla da bize bu ödülü kazandırdılar” dedi.


 


İlginizi çekebilir...

Doğalgaz Ateşi 3 İlçede Daha Yandı

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça'ya doğalgaz arzını sağla...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 16:44

Güzelbahçe'ye Abone Merkezi Açıldı

İzmir'in ilçelerinden Güzelbahçe'nin bu yıl doğalgazla buluşturulmasının ardından, Güzelbahçe abone merkezi de açıldı....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:31

Baymak, Ürünlerini Türkiye'nin Her Noktasına Ulaştırıyor

Baymak son olarak Tunceli, Adana, Mardin ve Bingöl'de 4 yeni bayinin açılışını gerçekleştirdi....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:02

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 17.12.2018 / 10:44:50