E-Dergi Oku 
COPA

Vaillant Group Türkiye CEO'su Alper Avdel Sabancı Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

Vaillant Group Türkiye CEO'su Alper Avdel Sabancı Üniversitesi Öğrencileri ile Buluştu

26 Mart 2021 | HABERLER1.550 kez okundu

Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, Sabancı Üniversitesi Kariyer Kulübü’nün, Türkiye’nin başarılı yöneticileriyle Sabancı Üniversitesi öğrencilerini bir araya getirmek amacıyla düzenlediği “CEO’larla Çay Sohbetleri” etkinliğinin konuğu oldu. Alper Avdel, pandemi sebebiyle online olarak düzenlenen etkinlikte, kendi hayatından örneklerle gençlerin kişisel gelişimine katkı sağlayacak bilgiler paylaştı.

Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, Sabancı Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen “CEO’larla Çay Sohbetleri” etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi. Türkiye’nin başarılı yöneticileriyle Sabancı Üniversitesi’nin seçili öğrencilerini bir araya getirmek amacıyla düzenlenen etkinlikte Alper Avdel, deneyimlerini Sabancı Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı. Alper Avdel, öğrencilerle sohbetinde kendi başarı hikâyesinden örnekler verirken, gençlerin kişisel gelişimine katkı sağlayacak ve onlara ışık tutacak tavsiyelerde bulundu.

Pandemi sebebiyle online olarak düzenlenen etkinlikte Alper Avdel, hayatta başarılı olabilmek ve hedeflere ulaşabilmek için şartları iyi değerlendirerek olumlu geleceğe inanmanın ve gerekli eforu koymanın en büyük etkenlerden olduğunu söyledi. Avdel şu konulara dikkat çekti: “Başarıya giden yolda içinde bulunduğunuz koşullara göre karar vermek büyük önem taşıyor. Hayaller bir başlangıç noktası görevi görür fakat hayallerinizin gerçekliklerle de uyuşması gerekir. Bu yüzden fırsatları görebilmek için kapsamlı bir değerlendirme yapmak şart. Hayatta seçimlerinizi yaparken kriterlerinizi net bir şekilde belirler ve kendi fırsatlarınızı yaratırsanız ulaşamayacağınız hiçbir hedef olmayacaktır.”

“Vaillant olarak kurumsal bağışıklığı yüksek bir şirketiz”


Gençlerin hem iş hem de özel hayatıyla ilgili kendisine yönelttiği soruları da yanıtlayan Alper Avdel, Vaillant Group Türkiye’nin zorlu koşulları nasıl başarıyla yönettiğiyle ilgili soruya şu şekilde yanıt verdi: “Vaillant Group Türkiye olarak şartlar zorlaştığında bağışıklığı düşen bir yapıya sahip değiliz. Aksine kurumsal bağışıklığı yüksek bir şirketiz. Pandeminin başlangıcından bu yana izlediğimiz yol haritasına baktığımızda planlı bir strateji ile ilerlediğimizi söyleyebiliriz. Bu aslında bizim bugün COVID-19 ile uygulamaya aldığımız yeni bir strateji değil, geçmişten bu yana getirdiğimiz sağlam temellerimizi oluşturan dengeli iş yapış politikamızın bir ürünü. Bu süreci en az hasarla atlatabilmemizde, geçmişten süregelen bu sağlam yapımız ile önümüze çıkabilecek her türlü olumsuz koşula karşı hazırlıklı olmamızın büyük payı var.”


 


İlginizi çekebilir...

DOSİDER Kurucularından Mete Nakiboğlu Vefat Etti

DOSİDER'in kurucuları arasında yer alan, derneğimizin 1. ve 2. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Sayın Mete NAKİBOĞLU vefat etmiştir...
13 Nisan 2021

teskon+SODEX İzmir 2021 Fuarı, 2022 Yılına Ertelendi

teskon+SODEX İzmir 2021 Fuarı, 2022 yılına ertelendi...
5 Nisan 2021

DOSİDER Genel Kurul Toplantısı Gerçekleşti

Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin, 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Mart 2021 tarihinde, Elite World Asia Otel'...
1 Nisan 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.