E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Ünveren A.Ş. 'den Yeni Ürün. Battal boy UAS® Akrobat Kollar

Ünveren A.Ş. 'den Yeni Ürün. Battal boy UAS® Akrobat Kollar

17 Mayıs 2019 Cuma | HABERLER1.397 kez okundu

Endüstriyel havalandırma sektörünün 69 yıllık köklü firması, çalışanların sağlığının korunması açısından çok
önemli rolü olan UAS® Akrobat Kolları yeni modelerini pazara sundu.

Konu hakkında bilgi veren uluslararası satış koordinatörü Nazlı Ünveren şu bilgileri verdi; 1950 yılında kurulan şirketimiz çalışma alanlarında oluşan, insan sağlığıda zararlı duman, toz, yağ buharı, egzoz gazı ve benzeri maddelerin nokta vakum sistemi ile emilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. UAS® Akrobat Kolların Türkiye'deki ilk üreticisi olan firmamız, geçen zaman içerisinde ürün kalitesi,ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatları ile Dünya pazarlarında saygın bir yer edinmiştir. Uzun yıllardır “UAS® Akrobat Kollar” tescilli markamız ile üretim yapmaktayız. Son yıllarda, Tescilli Akrobat kol markamızı kullanarak üretim yapan yurt içinde birçok taklitçi firma türemiş oldukça düşük kalitede, standart dışı, işlevsiz ürünler ile iç pazara girmişlerdir. Buna rağmen, bilinçli kamu ve özel sektör kuruluşlarının kaliteyi satın almaya devam
etmeleri takdire şayandır. Bu gibi desteklerin, sanayimizin kaliteli ve yüksek katma değerli ürünler üretmesinin önemli sebebi olacağı açıktır. Şirketimiz Standart model, mobil model, teleskopik model, raylı model, mini model UAS® Akrobat Kollar yanında daha yüksek kapasiteli ve farklı ihtiyaçlar için; Battal boy UAS® Akrobat Kollarını pazara sunmuştur.


Sağlıklı çalışma ortamları oluşturulması için mutlaka UAS® Akrobat Kolları kullanılmasının gerekçeleri şunlardır; Endüstriyel ortamlarda çok miktarda değişik gazlar, duman ve tozlar havaya karışır ve çalışanlar tarafından solunarak özellikle akciğerlerde, solunum yollarında ve diğer yaşamsal organlarda hastalıklara neden olurlar.
Bu nedenle sağlık açısından son derece zararlı gaz, toz, duman ve benzeri zararlı maddelerin emilerek temizlenmesi gerekir. Bilindiği gibi sağlıklı bir çalışma ortamı zaman kayıplarını en aza indirerek verimlilik artmasına imkan verir.


ÜNVEREN HAVA SİSTEMLERİ A.Ş., çalışma alanındaki havanın sistematik olarak temizlenmesi konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Temiz soluk alınabilen çalışma alanları işyerlerinin değişmez zaruri ihtiyaçlarıdır. Çalışma alanlarının korunması için ideal çözüm nokta vakum sistemi ile garanti edilebilmektedir.
Battal boy UAS® Akrobat Kollar 150 mm çaplı standart UAS® Akrobat Kolları'nın kapasitelerinin yetmediği yüksek kapasiteli ihtiyaçlar için daha geniş çaplarda ÜNVEREN A.Ş. tarafından tasarlanmıştır. 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm çaplarında üretilmektedir. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak, -240°C ile +1100°C ısı aralığındaki farklı hortumlar ile donatılmaktadır.UAS® Hareketli Kollara bağlanarak max. 10m. uzunluğa kadar istenilen boylarda kullanılabilir. Çelik duvar konsolu, Termo Plastik Enjeksiyon baskı orijinal volüm damperli UAS® davlumbazı ile pazara tam takım olarak sunulmaktadır. Demir-Çelik, Döküm, Kimya, Otomotiv, Gıda, Tarım, Madencilik, taş toprak sanayi ve benzeri birçok alanda güvenle kullanılımaktadır.


 


İlginizi çekebilir...

SOCAR Türkiye'de Atama

SOCAR Türkiye'nin Kurumsal Finansman ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Mehmet Sezgin oldu...
12 Eylül 2019 Perşembe

Bursagaz ve Kayserigaz'ın SOCAR Türkiye'ye Devri Tamamlandı

EWE Turkey Holding'e ait Bursagaz, Kayserigaz, Enervis, EWE Enerji ve Millenicom'un SOCAR Türkiye'ye satışı tamamlandı....
8 Ağustos 2019 Perşembe

İzmir Doğalgaz ve Bornova Belediyesi'nden İşbirliği

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, temmuz ayı olağan meclis toplantısında Bornova'da 2020 yılına kadar doğalgazı olmayan mahalle kalmayaca...
8 Ağustos 2019 Perşembe

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.