E-Dergi Oku 
COPA

DemirDöküm Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi

DemirDöküm Tüm Hizmetlerini Tek Tıkla Erişilebilir Hale Getirdi

10 Temmuz 2020 | HABERLER2.122 kez okundu

Covid-19 pandemisiyle birlikte WhatsApp uygulamasıyla müşterilerine "EvdeKal" diyerek keşif destek ve görüntülü keşif hizmeti vererek büyük beğeni toplayan DemirDöküm, tüketici dostu hizmet kalitesini genişletti. DemirDöküm müşterileri, pandemi sonrasında da dilerlerse çağrı merkezini arayarak dilerlerse Whatsapp Hattı üzerinden tek tıkla tüm taleplerini iletebilecekler.

Türkiye’nin ısıtma sektöründe en iyi müşteri deneyimini yaşatan firması DemirDöküm, müşterilerinin hayatını dijital hizmetlerle kolaylaştırmaya devam ediyor. DemirDöküm, Covid-19 pandemisindeki sosyal izolasyon sürecinde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirdiği Whatsapp Hattı uygulamasının içeriğini genişletti.

DemirDöküm müşterileri artık dilerlerse DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezi numarası olan 0850 222 1 833 ile tek tuşla WhatsApp Hattı üzerinden de DemirDöküm’e 7 gün 24 saat ulaşabilecekler. DemirDöküm WhatsApp Hattı; müşterilerine servis talebinden, yetkili satıcı bilgisine, arıza bildiriminden, keşif talebine ve daha birçok bilgiye saniyeler içerisinde ulaşma imkanı sunuyor. 

DemirDöküm’ün, sosyal izolasyon sürecinde müşterilerinin ve iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak için birçok önemli uygulamayı hayata geçirdiğini hatırlatan DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran, “Covid-19 pandemisiyle birlikte tüm paydaşlarımızın sağlık çekincelerini ortadan kaldırmaya odaklandık. Normalleşme koşullarını konuştuğumuz bugünlerde, bize layık görülen 'Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü'nü sürdürülebilir kılmak için hizmet altyapımızı geliştiriyoruz. Bu süreçte özellikle dijital dünyada hayata geçirdiğimiz uygulamalarımız çok beğenildi. Biz de bu uygulamayı hem kalıcı hale getirmek hem de içeriği geliştirmek istedik. Müşterilerimiz WhatsApp Hattı’nı kullanarak çağrı merkezi üzerinden sunulan tüm hizmetlerin aynısı alabilecekler. DemirDöküm olarak birincil önceliğimiz şartlar ne olursa olsun müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaya devam etmek” dedi.

DemirDöküm'ün teknoloji ve dijitalleşmeden aldığı güçle geleceğini "Mükemmel Müşteri Deneyimi" odağında şekillendirdiğini belirten DemirDöküm Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, "Satış öncesinden sonrasına kadar uzanan yolculukta müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza mükemmel bir deneyim sunmak istiyoruz. Müşteri ihtiyaçlarının ve alışkanlıklarının değiştiği günümüzde DemirDöküm müşterileri teknik destekten servis talebine, ücretsiz keşif hizmetinden ilk çalıştırma talebine kadar pek çok farklı başlıkta yüksek hizmet kalitesine saniyeler içerisinde kurumsal çağrı merkezi numaramız olan 0850 222 1 833’e WhatsApp mesajı göndererek ulaşabilecekler. ‘Her koşulda DemirDöküm yanında’ diyerek hayata geçirdiğimiz yeni uygulamamız sayesinde müşteri memnuniyetini daha da yukarı taşımayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.


 


İlginizi çekebilir...

Borusan Mannesmann Şirket İçi Eğitimleri Techstation Platformunda Birleştirdi

Borusan Mannesmann'da eğitim treni artık bu istasyondan kalkıyor: Techstation...
20 Temmuz 2020

Bosch'tan Sanayi Şirketlerine İklim Danışmanlığı Hizmeti

Dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçilerinden Bosch, şirketlerin iklim açısından nötr hale gelmelerine yardımcı olmak için danışmanlık hiz...
20 Temmuz 2020

Viessmann Ailesi İklim için Harekete Geçti

Viessmann partnerleri ve çalışanları "Vi Move for Climate" projesinin ilk kapsamında bisikletle ve koşarak toplam 132.853 km kat ederek, 64....
20 Temmuz 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.