E-DERGİ
Doğalgaz 206.Sayı

 


E-Dergi Oku 

ÇETİN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ A.Ş.
ERBOSAN
GÖKER KAZISIZ YÖNLENDİRİLERBİLİR YATAY SONDAJ
KOMBİ KLİMA SHOP
VARNASAN VANA SANAYİ
BOSCH BUDERUS
GASTECH

E.C.A.-Confeo ve Fortıus Plus Hermetik Kombiler

E.C.A.-Confeo ve Fortıus Plus Hermetik Kombiler

13 Şubat 2013 Çarşamba / 11:33 | CİHAZ VE SİSTEMLER

Isıtma sistemleri üreticisi E.C.A., sıcak su kullanım alışkanlıklarını hafızasına kaydeden, tüketici dostu Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombileriyle yüksek performans ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

Doğaya dost teknolojilerle, enerji tasarruflu ürünler sunan E.C.A., Confeo Plus ve Fortius Plus serisi kombilerle, tasarruflu ve pratik kullanımlı ısınma çözümleri sunuyor. E.C.A. Confeo Plus ve Fortius Plus serisi kombilerin, yanmayı otomatik kontrol eden “dicom” sistemi sayesinde, kombinin gaz valfi ayarı  kombinin çalışma ömrü boyunca hiç değişmiyor. Confeo Plus ve Fortius Plus serisi kombiler, belli periyotlarda kendisini otomatik kalibre ederek tüm çalışma ömrü boyunca ideal yanmanın sağlanacağı fabrika ayar değerlerinde çalışıyor. 

Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombiler, “comfort” özelliği sayesinde kullanıcısının sıcak su kullanım alışkanlıklarını hafızasında tutarak, suyun ısınma süresini minimuma indiriyor. Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombilerin gaz valfi manuel ayar gerektirmediğinden servis ve bakım hizmeti daha kolay ve kısa sürede tamamlanıyor. Yakıt olarak sadece doğalgaz ile kullanılabilen Confeo ve Fortius Plus kombiler 23,4 kW ve 28 kW olarak iki farklı kapasite seçeneğiyle tüketicisine sunuluyor. Ortamdaki ısı ihtiyacına göre  yüzde 35 ile 100 oran aralığında güç modülasyonu yapabilen E.C.A. Confeo/Fortius Plus serisi hermetik kombiler, LCD ekranı ve kolay kullanıma sahip kontrol paneli sayesinde, ısıtma devresi, sıcak kullanım suyu ısısını ayarlama ve görebilme imkanı sunuyor.

3 yıl garantili, TSE ve CE kalite belgelerine sahip Plus serisi hermetik kombiler, 17 farklı emniyet sistemi ile tüketici konfor ve güvenliğini ön planda tutuyor. E.C.A. Confeo Plus ve Fortius Plus hermetik kombilerin garanti süreleri ek garanti paketi alımı ile uzatılabiliyor.