E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ A.Ş.
ÇETİN MÜHENDİSLİK
ÇUKUROVA ISI
GASTECH
TERMOTEKNİK
VIESSMANN
MİRA ISI
DEMİRDÖKÜM

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

2 Ekim 2014 Perşembe / 15:51 | HABERLER

İklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Vaillant, şikayet yönetiminde de rakiplerini geride bıraktı. İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de online şikâyet yönetimi konusunda düzenlenen ilk yarışma olan “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, şikayetlerin hızlı bir şekilde değerlendirilip yanıtlanması ve çözüme kavuşturulmasındaki yüksek performansıyla iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü. 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende ödülü Vaillant adına Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Hakan Yıldız aldı.

 

Marketing Türkiye dergisi, Marketing Management Institute, Şikayetvar.com ve Method Research işbirliğinde gerçekleştirilen törende, 10 farklı sektörde faaliyet gösteren 250’den fazla marka arasında, şikayet yönetimini en başarılı şekilde gerçekleştiren markalar ödüllendirildi.

Şikayet yönetiminde daha önce birçok başarı elde eden Vaillant, müşteri şikayetlerine hızlı ve etkili şekilde çözüm sunma konusunda www.sikayetvar.com’un yaptığı değerlendirmelerde 2011 yılından itibaren kendi sektöründe üst üste 1’inci olan ilk ve tek firma olma başarısına da sahip.

Müşteri şikayetlerine firma olarak son derece önem verdiklerini belirten Hakan Yıldız, bu amaçla 1998 yılında Vaillant Şikayet Yönetim Birimi’ni devreye soktuklarını söyledi. 


 


İlginizi çekebilir...

Doğubayazıt Bu Kış Doğalgazla Isınacak

Türkiye'nin Türk Lirasıyla gerçekleşen ilk enerji ihalesi olması bakımından stratejik bir önem taşıyan, Aksa Ağrı Doğal Gaz Dağıtım Projesi kapsam...
17 Ekim 2018 Çarşamba / 14:33

İzmir Doğalgaz Ar-Ge Ödül Töreni Düzenledi

zmir Doğalgaz, gelecek yıllarda işletme ve yatırım başta olmak üzere birçok alanda faaliyetlerine yön verecek olan Ar-Ge çalışmalarını başlattı....
17 Ekim 2018 Çarşamba / 10:45

Bursagaz, Ortak Projelerle Yenilikçi Hizmetler Sunacak

Bursagaz, BUSKİ ve Limak Enerji Uludağ Elektrik, 24 Eylül'de Bursagaz Genel Müdürlük binasında toplantı gerçekleştirerek, Bursa halkına daha iyi h...
17 Ekim 2018 Çarşamba / 10:43