E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ
DAIKIN

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

2 Ekim 2014 Perşembe / 15:51 | HABERLER
17 kez okundu

İklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Vaillant, şikayet yönetiminde de rakiplerini geride bıraktı. İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de online şikâyet yönetimi konusunda düzenlenen ilk yarışma olan “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, şikayetlerin hızlı bir şekilde değerlendirilip yanıtlanması ve çözüme kavuşturulmasındaki yüksek performansıyla iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü. 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende ödülü Vaillant adına Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Hakan Yıldız aldı.

 

Marketing Türkiye dergisi, Marketing Management Institute, Şikayetvar.com ve Method Research işbirliğinde gerçekleştirilen törende, 10 farklı sektörde faaliyet gösteren 250’den fazla marka arasında, şikayet yönetimini en başarılı şekilde gerçekleştiren markalar ödüllendirildi.

Şikayet yönetiminde daha önce birçok başarı elde eden Vaillant, müşteri şikayetlerine hızlı ve etkili şekilde çözüm sunma konusunda www.sikayetvar.com’un yaptığı değerlendirmelerde 2011 yılından itibaren kendi sektöründe üst üste 1’inci olan ilk ve tek firma olma başarısına da sahip.

Müşteri şikayetlerine firma olarak son derece önem verdiklerini belirten Hakan Yıldız, bu amaçla 1998 yılında Vaillant Şikayet Yönetim Birimi’ni devreye soktuklarını söyledi. 


 


İlginizi çekebilir...

Silivri'de 3 Milyar Metreküplük Doğalgaz Rezervi Bulundu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Silivri'de 3 milyar metreküp doğalgaz rezervi bulunduğunu açıkladı ve iki sahada bulunan bu rezervi...
12 Şubat 2019 Salı / 09:26

B2B Medya Dergileri Dijital Mecralarda Hızlı Bir Büyüme Sergiliyor

Bünyesinde 7 ayrı sektörden on dergi yayımlayan B2B Medya, son iki senedir web ve mobil platformlarını daha etkin kullanıyor....
8 Şubat 2019 Cuma / 10:34

Kayseri ve Bursa'nın Doğalgaz Dağıtımını SOCAR Yapacak

SOCAR, Alman enerji şirketi EWE AG'nin Türkiye operasyonlarını yürüten EWE Turkey Holding'i ve grup şirketlerini satın aldı. SOCAR Başkanı Röv...
4 Şubat 2019 Pazartesi / 15:57


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.