E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
İPRAGAZ GO
ÖNDER MÜHENDİSLİK
BORUSAN MANNESMANN
ERBOSAN
BAYMAK
ALARKO

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

Vaillant'a Şikayet Yönetiminde Sektöründe Birincilik Ödülü

2 Ekim 2014 Perşembe / 15:51 | HABERLER
12 kez okundu

İklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Vaillant, şikayet yönetiminde de rakiplerini geride bıraktı. İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de online şikâyet yönetimi konusunda düzenlenen ilk yarışma olan “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, şikayetlerin hızlı bir şekilde değerlendirilip yanıtlanması ve çözüme kavuşturulmasındaki yüksek performansıyla iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü. 11 Eylül Perşembe günü Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilen törende ödülü Vaillant adına Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Hakan Yıldız aldı.

 

Marketing Türkiye dergisi, Marketing Management Institute, Şikayetvar.com ve Method Research işbirliğinde gerçekleştirilen törende, 10 farklı sektörde faaliyet gösteren 250’den fazla marka arasında, şikayet yönetimini en başarılı şekilde gerçekleştiren markalar ödüllendirildi.

Şikayet yönetiminde daha önce birçok başarı elde eden Vaillant, müşteri şikayetlerine hızlı ve etkili şekilde çözüm sunma konusunda www.sikayetvar.com’un yaptığı değerlendirmelerde 2011 yılından itibaren kendi sektöründe üst üste 1’inci olan ilk ve tek firma olma başarısına da sahip.

Müşteri şikayetlerine firma olarak son derece önem verdiklerini belirten Hakan Yıldız, bu amaçla 1998 yılında Vaillant Şikayet Yönetim Birimi’ni devreye soktuklarını söyledi. 


 


İlginizi çekebilir...

Doğalgaz Dergisi 30 Yaşını Kutladı

Doğalgaz sektörünün ilk dergisi olan Doğalgaz Dergisi 30 yaşını şirket merkezinde kutladı....
23 Kasım 2018 Cuma / 11:35

İGDAŞ, 'Doğalgazla Desteklenen Sürdürülebilir Bir Gelecek' Toplantısına Katıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İGDAŞ, Uluslararası Gaz Birliği'nin Venedik'te gerçekleştirilen 2018 yılı ikinci dönem konsey toplantı...
20 Kasım 2018 Salı / 11:35

Doğubayazıt Bu Kış Doğalgazla Isınacak

Türkiye'nin Türk Lirasıyla gerçekleşen ilk enerji ihalesi olması bakımından stratejik bir önem taşıyan, Aksa Ağrı Doğal Gaz Dağıtım Projesi kapsam...
17 Ekim 2018 Çarşamba / 14:33

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 11.12.2018 / 12:52:34