E-DERGİ
Doğalgaz 206.Sayı

 


E-Dergi Oku 

KOMBİ KLİMA SHOP
ÇETİN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.
ERBOSAN
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ A.Ş.
GASTECH
GÖKER KAZISIZ YÖNLENDİRİLERBİLİR YATAY SONDAJ
BOSCH BUDERUS
VARNASAN VANA SANAYİ

Geniş Alanları Verimli ve Hesaplı Isıtmanın Yolu: Bosch Condens 5000 W Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar

Geniş Alanları Verimli ve Hesaplı Isıtmanın Yolu: Bosch Condens 5000 W Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar

29 Ağustos 2014 Cuma / 14:03 | CİHAZ VE SİSTEMLER

Enerji verimliliğine yönelik yatırımlarını sürdürmeye devam eden Bosch Isı Sistemleri’nin çok haneli konutlar ve ticari binalar için geliştirdiği yüksek verim ile enerji tasarrufu sağlayan Condens 5000 W kazanları, yüksek performanslı, dayanıklı ve verimli ısıtma sistemleri sunuyor.

Bosch Isı Sistemleri tarafından geliştirilen Bosch Condens 5000 W duvara monte edilebilen yoğuşmalı kazanlar, 65 ve 100 kW kapasiteli seçenekleriyle ileri teknoloji ve yüksek verimliliği bir arada sunuyor. Çok haneli konutlar ve ticari binalar için geliştirilen yüksek performanslı, dayanıklı ve verimli Condens 5000 W kazanlar, %110’a varan verimi ile de dikkat çekiyor.

Bosch, kolay kurulum, yüksek emniyet, minimum montaj alanı gibi avantajları barındıran 1600kW ısıtma kapasitesine kadar kaskad çözümleri sağlıyor. Sadece gerektiği kadar enerji üretmeleri nedeniyle aşınma riski ve bakım maliyetlerini de azaltan Bosch Condens 5000 W kazanlar, kompakt boyutları ve tüm parçalara önden ulaşabilme özelliği sayesinde kolay montaj ve bakım fırsatı sunuyor. Yeni kazanlar, gelişmiş kumanda panelleri sayesinde esnek ve çok ısıtma devreli sistemler ve termal güneş sistemleriyle birlikte çalışmaya kolaylıkla uyum sağlıyor.