E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Başkentgaz'dan 2 Milyon Hanede Veri Güncelleme Atağı

Başkentgaz'dan 2 Milyon Hanede Veri Güncelleme Atağı

14 Ağustos 2015 Cuma / 09:57 | HABERLER
53 kez okundu

Türkiye’nin en köklü ve ikinci büyük doğalgaz dağıtım şirketi Bakentgaz, Ağustos ayında Ankara’da müşteri memnuniyeti adına önemli bir hizmet başlatıyor. Ankara’da 2 milyon haneye birebir ulaşarak,  abonelerini doğru ve zamanında bilgilendirebilmek için sistemsel veri girdileri yapacak olan Başkentgaz,  aynı zamanda konut abonelerine Ağustos ayında fatura gönderimi de yapmayacak.

Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş., 5 milyon nüfusa sahip olan Ankara’da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veren Türkiye’nin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketi. Ankara’da müşteri odaklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemiz toplam nüfusunun yaklaşık yüzde 7’sine hizmet veriyor.

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, müşterilerine en etkin hizmeti sunmayı hedefleyen Başkentgaz, doğal gazın kaliteli, sürekli, ucuz, rekabete dayalı esaslar çerçevesinde çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilerin kullanımına sunulması amacıyla faaliyetlerini titizlikle sürdürüyor. Bu doğrultuda yeni bir çalışmaya imza atan şirket, müşterilerine çok daha kaliteli hizmet sunma anlayışıyla Ağustos ayı içerisinde Ankaralı 2 milyon hanenin kapısını çalacak.

 

Başkentgaz’dan Ankara’nın En Büyük Veri Güncellemesi

 

Eksik abone bilgilerini tamamlamak, abonelerini doğru ve zamanında bilgilendirebilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için yapılan bu çalışma ile kullanıcıların vergi veya vatandaşlık kimlik numarası, telefon gibi bilgi eksiklikleri tamamlanmış olacak. Aynı zamanda bu ay içerisinde konut abonelerine fatura göndermeyecek olan Başkentgaz, tüketicinin nabzını tutarak gerekli görünen tüm iyileştirmelerin yapılması için çalışmalar yürütecek.

 

Başkentgaz Genel Müdürü Burhan Özcan, başlatılan çalışma ile ilgili olarak şunları söylüyor; “Başkentgaz’ı özelleştirme sonrasında müşteri odaklı bir şirket olarak konumlandırmayı hedefledik. Dönem dönem farklı projelerimizle bu konumu pekiştiriyoruz. Şimdi de Ankara’da 2 milyon haneye birebir ulaşarak bilgi ve veri güncellemelerimizi sistemsel olarak gerçekleştirecek çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. Bu uygulama sayesinde müşterilerimizi zamanında bilgilendirerek daha hızlı, daha etkin ve daha kaliteli hizmet hedefine ulaşmak için bilgi eksikliğinden kaynaklanan sorunları çözmeyi amaçlıyoruz.”

 

Şirket, Eylül ayına kadar bitirmeyi hedeflediği bu proje ile Ankaralılara doğal gazın konforunu tam olarak yaşatmak ve kış aylarını daha rahat geçirmelerini sağlamak için çalışacak.


 


İlginizi çekebilir...

İzmir Doğalgaz Sertifikalı Firmalarla Bir Araya Geldi

İzmir Doğalgaz düzenlediği toplantıda, yeni başlatacağı iç tesisat uygulamalarıyla ilgili olarak yetkili iç tesisat firmalarına bilgi verdi. 2018 yılı...
12 Nisan 2019 Cuma / 14:12

DOSİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan:"Doğalgaz Sektörü Ekosisteminin Bir Parçası Olduk"

DOSİDER, adı üstünde doğalgaz ile çalışan cihazları ve ilgili ekipmanları üreten, ithal eden ve sağlıklı bir şekilde piyasaya süren firmaların bir ara...
11 Nisan 2019 Perşembe / 09:57

Mesut Eren'i Sonsuzluğa Uğurluyoruz

Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği kurucu üyelerinden, Erensan Şirketler Grubu kurucusu, KBSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Eren'in babası, Mak...
9 Nisan 2019 Salı / 16:27

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.