E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
DAIKIN
İPRAGAZ

AGDAŞ Paylaşım Kumbarası

AGDAŞ Paylaşım Kumbarası

24 Ekim 2014 Cuma / 15:23 | HABERLER
7 kez okundu

Çevreye ve topluma katkı sağlayan projeleri desteklemekte her zaman öncülük eden AGDAŞ, yeni bir sosyal sorumluluk projesini daha uygulamaya aldı. 2014 yılında birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan AGDAŞ, ‘Paylaşım Kumbarası’ projesini de hayata geçirdi.

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR ‘Paylaşım Kumbarası’ projesini şu sözleriyle anlattı: “AGDAŞ olarak çevre, eğitim ve toplumu bilinçlendirme konularıyla ilgili birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alıyoruz ve özellikle ‘insan’ odaklı çalışma politikamızı sosyal sorumluluk projeleriyle de desteklemekteyiz. 2014 yılında kurulan ‘Sosyal Sorumluluk Proje Ekibi’ ile bu konudaki bakış açımızı daha da ciddi boyutlara getirmiş durumdayız. Bazı projelerimizi şirket içerisinde çalışanlarımızla ile hayata geçirirken, bazı projelerimizi de kamuoyunun da katılımına sunarak, projelerin etkisini arttırmayı hedeflemekteyiz.”

Paylaşmanın her daim güzel olduğuna vurgu yapan Kenan DEMİR sözlerine şöyle devam etti: “Paylaşmak, hayatı değerli kılan faktörlerden biridir. Hani derler ya: ‘sevgi paylaştıkça çoğalır.’ AGDAŞ Paylaşım Kumbarası işte tam bu temeller üzerine atılmış bir projedir. Projemizin içeriğinde bir paylaşım kumbarası oluşturduk. Katılım gösterenler, bu kumbara aracılığıyla okumadıkları kitapları ve oynamadıkları oyuncakları paylaşıyorlar. Bizler de paylaşılan bu kitapları ve oyuncukları ihtiyaç sahibi kişilere iletme sorumluluğu kapsamında, gerek milli eğitim müdürlüğüne, gerek köy okullarına, gerekse yardım dernekleriyle paylaşacağız.”

Projenin hazırlık süreci kadar, kumbaranın kamuoyuyla nerede paylaşılacağının da öneminden bahseden Kenan DEMİR: “Biz projenin hazırlık sürecinde birçok kurumla görüştük. Bizlerin proje heyecanına ortak olan Ada Alışveriş Merkezi (Ada AVM) ile işbirliği içerisinde sonuca ulaştık. Ada AVM yönetimi ile projeyi paylaştığımızda, onlarda böyle bir projede yer almaktan ve kumbaraya kendi alanlarında yer vermekten onur ve mutluluk duyacaklarını belirttiler. Bizler de bu değerli projeyi Ada AVM ile güzel bir işbirliği çerçevesinde gerçekleştirdik.” dedi. 

Paylaşım kumbarası projeye destek olmak isteyenler için yılsonuna kadar Ada AVM’nin 1. katında duracaktır. Sizler de oynamadığınız oyuncakları ve okumadığınız kitapları ihtiyaç sahipleri için paylaşabilirsiniz.


 


İlginizi çekebilir...

Silivri'de 3 Milyar Metreküplük Doğalgaz Rezervi Bulundu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Silivri'de 3 milyar metreküp doğalgaz rezervi bulunduğunu açıkladı ve iki sahada bulunan bu rezervi...
12 Şubat 2019 Salı / 09:26

B2B Medya Dergileri Dijital Mecralarda Hızlı Bir Büyüme Sergiliyor

Bünyesinde 7 ayrı sektörden on dergi yayımlayan B2B Medya, son iki senedir web ve mobil platformlarını daha etkin kullanıyor....
8 Şubat 2019 Cuma / 10:34

Kayseri ve Bursa'nın Doğalgaz Dağıtımını SOCAR Yapacak

SOCAR, Alman enerji şirketi EWE AG'nin Türkiye operasyonlarını yürüten EWE Turkey Holding'i ve grup şirketlerini satın aldı. SOCAR Başkanı Röv...
4 Şubat 2019 Pazartesi / 15:57


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.