E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

AGDAŞ Paylaşım Kumbarası

AGDAŞ Paylaşım Kumbarası

24 Ekim 2014 Cuma / 15:23 | HABERLER
10 kez okundu

Çevreye ve topluma katkı sağlayan projeleri desteklemekte her zaman öncülük eden AGDAŞ, yeni bir sosyal sorumluluk projesini daha uygulamaya aldı. 2014 yılında birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan AGDAŞ, ‘Paylaşım Kumbarası’ projesini de hayata geçirdi.

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan DEMİR ‘Paylaşım Kumbarası’ projesini şu sözleriyle anlattı: “AGDAŞ olarak çevre, eğitim ve toplumu bilinçlendirme konularıyla ilgili birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alıyoruz ve özellikle ‘insan’ odaklı çalışma politikamızı sosyal sorumluluk projeleriyle de desteklemekteyiz. 2014 yılında kurulan ‘Sosyal Sorumluluk Proje Ekibi’ ile bu konudaki bakış açımızı daha da ciddi boyutlara getirmiş durumdayız. Bazı projelerimizi şirket içerisinde çalışanlarımızla ile hayata geçirirken, bazı projelerimizi de kamuoyunun da katılımına sunarak, projelerin etkisini arttırmayı hedeflemekteyiz.”

Paylaşmanın her daim güzel olduğuna vurgu yapan Kenan DEMİR sözlerine şöyle devam etti: “Paylaşmak, hayatı değerli kılan faktörlerden biridir. Hani derler ya: ‘sevgi paylaştıkça çoğalır.’ AGDAŞ Paylaşım Kumbarası işte tam bu temeller üzerine atılmış bir projedir. Projemizin içeriğinde bir paylaşım kumbarası oluşturduk. Katılım gösterenler, bu kumbara aracılığıyla okumadıkları kitapları ve oynamadıkları oyuncakları paylaşıyorlar. Bizler de paylaşılan bu kitapları ve oyuncukları ihtiyaç sahibi kişilere iletme sorumluluğu kapsamında, gerek milli eğitim müdürlüğüne, gerek köy okullarına, gerekse yardım dernekleriyle paylaşacağız.”

Projenin hazırlık süreci kadar, kumbaranın kamuoyuyla nerede paylaşılacağının da öneminden bahseden Kenan DEMİR: “Biz projenin hazırlık sürecinde birçok kurumla görüştük. Bizlerin proje heyecanına ortak olan Ada Alışveriş Merkezi (Ada AVM) ile işbirliği içerisinde sonuca ulaştık. Ada AVM yönetimi ile projeyi paylaştığımızda, onlarda böyle bir projede yer almaktan ve kumbaraya kendi alanlarında yer vermekten onur ve mutluluk duyacaklarını belirttiler. Bizler de bu değerli projeyi Ada AVM ile güzel bir işbirliği çerçevesinde gerçekleştirdik.” dedi. 

Paylaşım kumbarası projeye destek olmak isteyenler için yılsonuna kadar Ada AVM’nin 1. katında duracaktır. Sizler de oynamadığınız oyuncakları ve okumadığınız kitapları ihtiyaç sahipleri için paylaşabilirsiniz.


 


İlginizi çekebilir...

TANAP'ta Avrupa'ya Gaz Temininde Son Aşamaya Gelindi

Azerbaycan'ın Şahdeniz-2 sahasından çıkarılan doğalgazın Avrupa'ya ulaştırılmasına ve bölgedeki doğalgaz arz güvenliğine katkıda bulunacak ola...
18 Haziran 2019 Salı / 16:20

İzmirgaz'ın 'Hayalimdeki Çevre' Resim Yarışması Sonuçlandı

İzmir Doğalgaz tarafından düzenlenen okular arası resim yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer görülen eserlerin sahipleri düzenlenen bir t...
18 Haziran 2019 Salı / 16:17

ESGAZ'dan İlköğretim Öğrencilerine Doğalgaz Bilinçlendirme Eğitimi

İlköğretim çağındaki öğrencileri doğalgazın verimli ve güvenli kullanımı konularında bilinçlendirmek, bilgilendirmek amacıyla Eskişehir genelinde bulu...
18 Haziran 2019 Salı / 16:16

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.