E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÖNDER MÜHENDİSLİK
ALARKO
BORUSAN MANNESMANN
BAYMAK
ERBOSAN
İPRAGAZ GO

AGDAŞ'a Türkiye Mükemmellik Ödülü

AGDAŞ'a Türkiye Mükemmellik Ödülü

13 Aralık 2017 Çarşamba / 14:15 | HABERLER
5 kez okundu

AGDAŞ, KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde düzenlenen ödül töreninde Türkiye Mükemmellik Ödülü alarak büyük bir başarıya imza attı. 22 Kasım tarihinde İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilen 26. Kalite Kongresi’nde birçok kurum ve üst düzey kurum yöneticileri yer aldı. Törene AGDAŞ İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem, Genel Müdür Kenan Demir, Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar Uzun ve Gürsel Yağan başta olmak üzere tüm AGDAŞ çalışanları katıldı.

Ödülü aldıktan sonra sahnede kısa bir açıklama yapan Kenan Demir, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın müşteri memnuniyetine yönelik yüksek teşvikleri ve EPDK’nın belirlediği kalite standartları ve verimlilik esaslı çalışma anlayışından dolayı EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülü’ne daha hızlı ilerleyebildiklerini ifade etti. AGDAŞ’ın misyon ve değerleri doğrultusunda çok çalışarak, müşteri odaklı çalışma anlayışından ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir işletme olma hedefine ulaşmak için, ‘Yönetim Sistemi’ alanında birçok yatırım yaptıklarını, amaçlarının her anlamda kaliteli, öncü ve örnek gösterilen bir şirket olmak olduğunu ifade ederek tüm dağıtım şirketlerinin bu modeli uygulamasını temenni etti.

Demir, başta Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem’e, Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Nezih Erdem’e, İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem’e teşekkür ettikten sonra, “Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bugün çok iyi bir ekiple ve çok sıkı çalışmamız sonucunda bu ödülü almaya layık görüldük. EFQM modeline göre gerçekleştirdiğimiz çalışmaların şirketimizin gelişmesine olan katkısı çok büyük olup, bu değerli ödülü layıkıyla taşımaya ve sürdürülebilir kılmaya gayret göstereceğiz. AGDAŞ olarak ülkemizin ve Sakarya’nın sosyal ve ekonomik alanda kalkınmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktayız, bu hizmet tutkusunun KalDer gibi önemli bir kuruluş tarafından ödüllendirilmesinden dolayı da ayrıca mutluyuz“ diyerek sözlerini tamamladı.

AGDAŞ’ın 2013 yılında 3 Yıldız Yetkinlik Belgesini alarak çıktığı EFQM kalite yolcuğunda 2015 yılında Türkiye Finalisti olarak 5 Yıldız Yetkinlikte Mükemmellik Belgesini almaya hak kazandı. 2 yılın ardından EFQM Mükemmellik Modeli kapsamında, 6 bağımsız ve konusunda uzman değerlendirici tarafından 4 gün süreyle değerlendirilen AGDAŞ, elde ettiği sonuçla 22 Kasım tarihinde düzenlenen törende Türkiye Mükemmellik ödülünü alarak kısa sürede çok önemli bir mesafe kat ettiğini ispatladı..


 


İlginizi çekebilir...

Doğalgaz Ateşi 3 İlçede Daha Yandı

İzmir Doğalgaz, 2018 yılı yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı çalışmalarını başlattığı Urla, Seferihisar ve Foça'ya doğalgaz arzını sağla...
12 Aralık 2018 Çarşamba / 16:44

Güzelbahçe'ye Abone Merkezi Açıldı

İzmir'in ilçelerinden Güzelbahçe'nin bu yıl doğalgazla buluşturulmasının ardından, Güzelbahçe abone merkezi de açıldı....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:31

Baymak, Ürünlerini Türkiye'nin Her Noktasına Ulaştırıyor

Baymak son olarak Tunceli, Adana, Mardin ve Bingöl'de 4 yeni bayinin açılışını gerçekleştirdi....
12 Aralık 2018 Çarşamba / 11:02

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 17.12.2018 / 11:24:39